Ürünlerimiz

2 ETİL HEGZANOL


Cas No 104-76-7
EINECS No 203-234-3
Kimyasal Formülü C8H18O
Görünüm Renksiz sıvı
Saflık(%) 99.5
Yoğunluk (Kg/Litre) 0,833
Parlama Noktası, °C 77
Kaynama Noktası, °C 184
Güvenlik Formu(Msds)

2 Etil hegzanol, izooktanol ve izooktil alkol de denir.
 
2 etil hegzanol, PVC reçine üretiminde kullanıcalak plastifiyan üretiminde kullanılır. 2 etil hegzanol, boya, lak ile cilalama, tekstil kimyasalları, mürekkep, kauçuk, kağıt endüstrisinde köpük önleyici ajan olarak kullanılır. 2 etil hegzanol, tekstil yardımcı kimyasalı olarak kullanılır. 2 etil hegzanol, reçine ve alkit üretiminde kullanılır. 2 etil hegzanol, makina yağı imalatında ara ürün olarak kullanılır. 2  etil hegzanol, güneş kremi katkı maddesidir. 2 etil hegzanol, PBT üretiminde kullanılmaktadır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
2 ETİL HEGZANOL - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
2-etil-hegzanol-2-etil-hegzanol-2-etil-hekzanol-2-etil-hekzanol-2-eh