Ürünlerimiz

BUTİL ASETAT


Cas No 123-86-4
EINECS No 204-658-1
Kimyasal Formülü C6H12O2
Görünüm Renksiz sıvı
Saflık(%) 99.4
Yoğunluk (Kg/Litre) 0,8812
Parlama Noktası, °C 27
Kaynama Noktası, °C 126
Güvenlik Formu(Msds)

Butil asetat, butil etanoat olarak da bilinir ve genellikle orta dereceli kutuplu yüksek kaynama noktalı bir solvent olarak kullanılır.

Butil asetat, selüloz nitrat, polimerler, reçineler, mürekkep, yapıştırıcı ve yağlar için mükemmel çözücülüklü bir solventtir. Butil asetat, boya üretiminde ve vernik üretiminde kullanılır. Deri ve kimya endüstrisinde kullanılan butil asetat kozmetikte de esans olarak kullanılmaktadır. Butil asetat gıda sektöründe meyve aroması olarakta kullanılır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
BUTİL ASETAT - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
butil-asetat-butilasetat