Ürünlerimiz

BUTİL Dİ GLİKOL


Cas No 112-34-5
EINECS No 203-961-6
Kimyasal Formülü C8H18O3
Görünüm Renksiz sıvı
Saflık(%) 99.9
Yoğunluk (Kg/Litre) 0.9553
Parlama Noktası, °C 105
Kaynama Noktası, °C 230.5
Güvenlik Formu(Msds)

Butil di glikol, düşük uçuculukta, çok hafif sıvıdır.

Butil di glikol, baskı mürekkeplerinde nem ayarlayıcı madde, metallerden yağ gidermek için olan temizliyicilerde, köpük söndürücülerin bir bileşeni olarak kullanılır. Kaplama endüstrisinde kullanılmaktadır. Butil di glikol, çok sayıda doğal ve sentetik reçine ve yağlar için hammadde olarak görev yapar.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
BUTİL Dİ GLİKOL - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
butil-di-glikol-butildigliko-butil-di-glikol-diglikol