Firma Profilimiz

mikroteknik_hakkimizda.jpg

 

Kimyevi hammadde alanındaki,   faaliyetine  2000 li yılların başında  Bursada başlayan, tamamı yerli sermaye ile  kurulmuş firmamız; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal  & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel  alanda bir çok  imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.

Modern ticaretin gerekli kıldığı normlara bağlı, milli ve insani değerlere sahip, çevreye duyarlı bir yapıyla özümsediği ticari anlayışı sayesinde  firmamız; bugün  dünya şirketlerinin sahip olduğu üst düzey ekibiyle birlikte  güvenlikli  teknolojik, dolum & depolama imkanlarına sahip, çağın gerektirdiği rekabet koşullarına uygun hareket edebilen  prensip sahibi öncü bir kuruluş olmuştur.  

Firmamız, Bursa fabrikasındaki mevctut tesisinde 1800 ton sıvı 1700 ton kapalı alanda ambalajlı kimyevi madde depolama kapasitesiyle birlikte istanbul da mevcut  liman ve tesislerde de sıvı ve katı ürün stoklamaktadır.

Yaptığımız işin nedenli sorumluluk taşıdığını,işbirliği yaptığımız işletlemerin ihtiyaçlarını ithalat aşamasından sonraki süreçlerde  özellikle ürünün depolanmasından sonraki sevkiyat aşamasında da ,üst düzey güvenlik gözetilerek, zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi için firmamız, kendi lojistik imkanıyla minimum hata ile ürün teslimatı  yapmaya gayret göstermektedir.  

Firmamız, sahip olduğu bu donanımlarını uluslarası denetim ve kalite standartlarını belirleyen öncü kuruluşların bu kriterlere haiz firmalar için belgelendirdiği  ISO  9001-2008/ 10002-2004  sertifikalarıyla da tescillemiştir. Süregelen yenilikler için de  her türlü imkanlarını bu anlamda seferber ederek kalitesinden taviz vermeden devam ettirme  gayretindedir.

izpark-ofis.jpg
 
 
 


VD_Mikro.jpg VD_CRN.jpg