Ürünlerimiz

Dİ ETANOL AMİN (DEA)


Cas No 111-42-2
EINECS No 203-868-0
Kimyasal Formülü C4H11O2
Görünüm Renksiz kristaller
Saflık(%) 99.5
Yoğunluk (Kg/Litre) 1.097
Parlama Noktası, °C 138
Kaynama Noktası, °C 271
Güvenlik Formu(Msds)
 
Dietanolamin, genellikle DEA veya DEKA  olarak kısaltılır. Saf dietanolamin oda sıcaklığında beyaz katı bir haldedir. Diğer organik aminler gibi dietanolamin de zayıf bir bazdır.DEA,hidrofilik yapısından dolayı suda çözünür.

Dietanolamin, anyonik ve non - iyonik yüzey aktiflerin üretiminde kullanılır. Dietanolamin, deterjanlarda, araba yıkama şampuanlarının yapısında bulunur. Dietanolamin, kauçuk vulkanizasyonu tetikliyicilerde korozyon önleyicilerde kullanılmaktadır. Dietanolamin, latex fotograf geliştiriciler için ve fotografik kimyasalların üretiminde kullanılır. Dietanolamin, wax uzaklaştırıcılarda nötralize ajan ve korozyon önleyici olarak görev alır.

 

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
Dİ ETANOL AMİN (DEA) - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
dietanolamin-di-etanol-amin-dietanol-dietanol-amin-dea