Ürünlerimiz

Dİ ETİLEN TRİ AMİN (DETA)


Cas No 111-40-0
EINECS No 203-865-4
Kimyasal Formülü C4H13N3
Görünüm Renksiz sıvı
Saflık(%) 98.5
Yoğunluk (Kg/Litre) 0.96
Parlama Noktası, °C 97
Kaynama Noktası, °C 207
Güvenlik Formu(Msds)

Dietilen Triamin, DETA olarak kısaltılmıştır.İki sekonder amin grubuna sahip en basit siklik etilen amindir. Di etilen triamin ;suda, alkolde, gliserol, hidrokarbonlar ve glikollerde çözünür.

Dietilen triamin, tekstil yardımcıları, deterjan, kozmetik ,kağıt, tarım, ilaç ve daha pek çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.Dietilentriamin, ilaç yapımında, böcek ilaçlarında, epoksi reçineleri için sertleştiricilerde, yakıt ve yağlayıcılar için katkı, kağıt ve tekstil endüstrisinde kullanılır. Dietilentriamin, yakıt ve yağ alanında bir komponent olarak kullanılır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
Dİ ETİLEN TRİ AMİN (DETA) - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
di-etilen-tri-amin-dietilentriamin-deta