Ürünlerimiz

Dİ PROPİLEN GLİKOL


Cas No 25265-71-8
EINECS No 246-770-3
Kimyasal Formülü C6H14O3
Görünüm Renksiz sıvı
Saflık(%) 99.7
Yoğunluk (Kg/Litre) 1,02
Parlama Noktası, °C 121
Kaynama Noktası, °C 230,5
Güvenlik Formu(Msds)

Dipropilen glikol, izomerik 1,2-dipropilen glikol eterlerinin karışımıdır.  Dipropilen glikol suyla karışabilen bir solventtir.
 
Dipropilen glikol, baskı mürekkebi endüstrisinde ve ıstampa mürekkepleri için solvent olarak, hidrolik akışkanlarda bileşen olarak,  su/yağ sistemlerinde çözücü olarak görev yapmaktadır. Dipropilen glikol deri endüstrisinde kullanıldığı gibi hidrolik sıvı bileşenleri ve kaplama bileşikleri olarakta kullanılmaktadır. Ayrıca dipropilen glikol, emülsiyon boyalar ve fırınlama bitişlerinde parlaklık ve akış düzeltici olarak kullanılır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
Dİ PROPİLEN GLİKOL - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
di-propilen-glikol-dipropilenglikol-di-propilen-propilen-glikol-dipropilen-propilenglikol-di-propilen-glikol