Ürünlerimiz

FOSFORİK ASİT


Cas No 7664-38-2
EINECS No 231-633-2
Kimyasal Formülü H3PO4
Görünüm Beyaz katı veya renksiz
Saflık(%) 85
Yoğunluk (Kg/Litre) 1,88
Parlama Noktası, °C Alev almaz
Kaynama Noktası, °C 158
Güvenlik Formu(Msds)

Fosforik asit, ortofosforik asit olarakta adlandırılmaktadır.

Fosforik asit, metal işleme, tarım, gıda, rafine yağ, galvano ve yapı kimyasallarında kullanılmaktadır. Fosforik asit, temizlik maddesi üretiminde özellikle deterjan imalatında kullanılır. Tekstil alanında yardımcı kimyasal olarak kullanılan fosforik asit, deri üretiminde tabaklama ve parlatma aşamalarında görev alır. Fosforik asit, kağıt imalatında kullanılır. Metal sektöründe yüzey temizleme amaçlı kullanılan fosforik asit, yapı kimyasalları sektöründe, elektro polisaj banyolarında kullanılmaktadır. Kozmetik sektöründede fosforik asitin kullanım alanları mevcuttur.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
FOSFORİK ASİT - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
fosforik-asit-fosforikasit-fosforik-asit-85-fosforik-asit-85-fosforikasit-85-fosforikasit-85-