Ürünlerimiz

HAFİF SODA


Cam, deterjan, kimya sanayi, sabun, tekstil, kâğıt, döküm sanayi, tuzlu su arıtma ve su yumuşatma işlemlerinde,  baca  gazı  desülfürizasyonunda,  suda  pH  ayarlamasında  ve  diğer  sodyum  bileşiklerinin üretiminde kullanılır.

Cas No 497-19-8
EINECS No 207-838-8
Kimyasal Formülü Na2CO3
Görünüm Katı/Beyaz toz (granül)
Saflık(%) 99.0
Yoğunluk (g/cm3) 2,5 (25 °C)
Erime Noktası, °C 851
pH 11.1
Molekül Ağırlığı (g/mol) 106
Suda Çözünürlük (g/l) 215
Güvenlik Formu(Msds)


Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
HAFİF SODA - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
hafif-soda-mikroteknik-kimyevi-hammadde-tedarigi-satisi-bursa-kimyasal