Ürünlerimiz

HEXANE / FREN BALATA SOLÜSYONU


Cas No 110-54-3
EINECS No 925-292-5
Kimyasal Formülü C6H14
Görünüm Sıvı, berrak
Saflık(%) 100
Yoğunluk (Kg/Litre) 0.6548
Parlama Noktası, °C -20
Kaynama Noktası, °C 55-85
Güvenlik Formu(Msds)

Hegzan, düz zincirli bir alkandır. Hegzan, laboratuvarlarda yağ çözücü olarak, ayrıca sanayide organik çözücü olarak kullanılmaktadır.

Hegzan, petrokimyasal maddelerin üretim aşamalarında hammadde olarak, boyalarda veya boyaları inceltmek için solvent olarak kullanılır.  Hegzan; plastik, sakız, reçine, madeni yağ, kauçuk, yapıştırıcı sanayinde kullanıldığı gibi, mürekkep yapımında ve dezenfektan imalatında da görev almaktadır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
HEXANE / FREN BALATA SOLÜSYONU - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
hexane-hekzan-hegzan-fren-balata-solusyonu-fren-balata-solusyon-frenbalatasolusyonu