Ürünlerimiz

HİDROJEN PEROKSİT %50


Cas No 7722-84-1
EINECS No 231-765-0
Kimyasal Formülü H2O2
Görünüm Şeffaf
Saflık(%)
50
Yoğunluk (Kg/Litre) 1.19
Parlama Noktası, °C Uygulama gerektirmez.
Kaynama Noktası, °C 114
Güvenlik Formu(Msds)

Hidrojen Peroksit (H2O2) soluk mavi renkte; sulandırıldığında ise renksiz hale gelen bir bileşiktir. Hidrojen peroksitin akmazlık değeri, sudan daha yüksektir. Hidrojen Peroksit Çok güçsüz bir asit olan bileşik; özellikle kâğıt sanayinde kâğıtlara beyaz renk vermek için üretilmektedir. Hidrojen Peroksit Bileşik ayrıca dezenfektasyon, oksitleme, antiseptik üretimi ve roket yakıtı üretiminde de kullanılmaktadır.

Hidrojen Peroksit %50 Kağıt sanayinde kâğıtların beyazlatılmasında, tekstil sektöründe kumaşların ağartılmasında kullanılır. Bileşik ayrıca dezenfektasyon, oksitleme, antiseptik üretimi ve roket yakıtı üretiminde de kullanılmakta, Hidrojen Peroksit %50 Tüm doğal ve rejenere selülozik elyafların ve karışımlarının ağartma işlemlerinde, genel amaçlı oksidasyon maddesi olarak ve yün boyamada egazlizasyonda kullanılan yükseltgen madde,akmazlık değeri, sudan daha yüksektir. Hidrojen Peroksit %50 Çok güçsüz bir asit olan bileşik; özellikle kâğıt sanayinde kâğıtlara beyaz renk vermek için üretilmektedir. Bileşik ayrıca dezenfektasyon, oksitleme, antiseptik üretimi ve roket yakıtı üretiminde de kullanılmaktadır.


Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
HİDROJEN PEROKSİT %50 - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
hidrojen-peroksit-hidrojenperoksit-hidrojen-peroksit-50-hidrojenperoksit-50