Ürünlerimiz

İZO BUTİL ASETAT


Cas No 110-19-0
EINECS No 203-745-1
Kimyasal Formülü C6H12O2
Görünüm Renksiz sıvı
Saflık(%) 99.2
Yoğunluk (Kg/Litre)  0.875
Parlama Noktası, °C 22
Kaynama Noktası, °C 118
Güvenlik Formu(Msds)

İzo butil asetat, 2- metil propil etanoat veya p metilpropil asetat olarak da bilinen etil asetat mayalanma aşamasında üretilir.
 
Boya ve selüloz imalatında çözücü olarak kullanılan izo butil asetat, verniklerde ve son kat enamellerde çözücü solvent olarak kullanılmaktadır. İzo butil asetat, ilaç proseslerinde, parfüm içeriklerinde, selülozik tiner yapısında, kahvedeki ve çaydaki kafeini uzaklaştırma yetisi mevcuttur. Ayrıca böcekbilim alanında böceklerin etil asetat soluyarak acısız hayatını sonlandırılır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
İZO BUTİL ASETAT - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
izobutilasetat-izobutil-asetat