Ürünlerimiz

İZOBUTANOL


Cas No 78-83-1
EINECS No 201-148-0
Kimyasal Formülü C4H10O
Görünüm Renksiz sıvı
Saflık(%) 99.8
Yoğunluk (Kg/Litre)  802
Parlama Noktası, °C 31
Kaynama Noktası, °C 108
Güvenlik Formu(Msds)
 
İzobutanol, izobutil alkol yada 2 -metilpropan-1ol olarak adlandırılır. İzobutanol, aromatik hidrokarbon solventlerde kombine edilerek, alkid-amino, akrilik amino sistemlerde ve nitroselüloz sistemlerde yardımcı solvent olarak kullanılır.
 
İzobutanol, boya ve vernik sanayisinde solvent olarak, gıda endüstrisinde lezzetlendirme maddesi olarak ve mürekkep imalatında kullanılır. İzobutanol,otomotiv boyaları ve cilasının üretiminde ve karbüratörlerdeki buzlanmayı azaltmak için benzin katkısında görev alır. İzobutanol, plastikler, kauçuklar ve diğer dispersiyonlarda plastikleştirici madde olarak kullanım görmektedir.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
İZOBUTANOL - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
izobutanol-isobutanol-2-metilpropan-1-ol