Ürünlerimiz

KLOR PARAFİN 52%


Cas No 85535-85-9
EINECS No 287-477-0
Kimyasal Formülü -
Görünüm Berrak sıvı
Saflık(%) 52
Yoğunluk (Kg/Litre) 1.255-1.265
Parlama Noktası, °C 210
Kaynama Noktası, °C 200-270
Güvenlik Formu(Msds)

Klor parafinler, poliklorlu n-alkanların kompleks karışımlarıdır. Klor parafinler’in klorlama derecesi ağırlıkça % 30 ila 70 arasında değişebilir.  Zincir uzunluğuna ve klor içeriğine bağlı olarak,  Klor parafin renksiz veya sarımtırak sıvı veya katıdır.

Klor Parafin %52 Kauçuk imalinde kullanılır, Vinil ve akrilik boyalarda kullanılır, Klor Parafin PVC formülasyonlarında yanmayan plastifiyan olarak, Klor Parafin %52 Kablo kılıflarında yanmayı geciktirici katkı malzemesi olarak, Klor Parafin %52 Lubrikantlarda yüksek basınç katkısı olarak kullanılır. Klor Parafin Metal işlemede çalışma sıvısı olarak kullanılır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
KLOR PARAFİN 52% - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
klor-parafin-klorparafin-klor-parafin-52-klor-parafin-52-klorparafin-52-klorparafin-52-