Ürünlerimiz

KOKUSUZ TİNER D-40


Cas No 64742-48-9
EINECS No 265-150-3
Kimyasal Formülü C11H26
Görünüm Renksiz sıvı
Saflık(%) 100
Yoğunluk (Kg/Litre) 0,76 - 0,79
Parlama Noktası, °C Kapalı kap: 40 - 62
Kaynama Noktası, °C 155 - 217
Güvenlik Formu(Msds)

Kokusuz tiner D-40 ,sentetik tiner olup içeriğinden dolayı etrafa koku yaymaması özelliğinden adını almıştır.Çözücü olarak kullanılır. Akut ve kronik toksisitesi düşüktür.

Kokusuz tiner D-40 ,üretim prosesi gibi endüstriyel ve profesyonel uygulamalarda kullanılan bir çözücüdür.Kokusuz tiner D-40, metal işleme ve kaplama uygulamalarında kullanılmaktadır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
KOKUSUZ TİNER D-40 - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
kokusuz-tiner-kokusuztiner-kokusuz-tiner-d-40-kokusuztinerd-40