Ürünlerimiz

KOKUSUZ TİNER D-80


Cas No 64742-47-8
EINECS No 265-149-8
Kimyasal Formülü -
Görünüm Renksiz sıvı
Saflık(%) 100
Yoğunluk (Kg/Litre) 0.805
Parlama Noktası, °C 105
Kaynama Noktası, °C -
Güvenlik Formu(Msds)

Kokusuz tiner D-80, alifatik hidrokarbondur.
 
Kokusuz tiner D-80, Mimari dekoratif kaplamalar, otomotiv OEM'leri, endüstriyel bakım kaplamaları, ürün kaplamaları, aerosoller, trafik işaretleme boyaları, deniz kaplamaları ve çeşitli solvent bazlı ve su bazlı kaplamalar için kullanılır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
KOKUSUZ TİNER D-80 - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
kokusuz-tiner-kokusuz-tiner-d-80-kokusuztiner-kokusuztinerd30