Ürünlerimiz

METİL ASETAT


Cas No 79-20-9
EINECS No 201-185-2
Kimyasal Formülü C3H6O2
Görünüm Renksiz sıvı
Saflık(%) 99
Yoğunluk (Kg/Litre) 0,93
Parlama Noktası, °C 28
Kaynama Noktası, °C 57
Güvenlik Formu(Msds)
Metil asetat, MeOAc, asetik asit metil ester veya metil etanoat olarak da bilinir. Metil asetat bazen zayıf polar ve lipofilik olmak üzere bir çözücü olarak kullanılır. Metil asetat, güçlü sulu bazlar veya sulu asitler varlığında stabil değildir.
 
Metil asetat, tutkallar, boyalar ve oje çıkarıcılarda kullanılmaktadır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
METİL ASETAT - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
metil-asetat-metilasetat-asetik-asit-metil-esteri-asetikasitmetilesteri-metil-etanoat-metiletanoat-meoac