Ürünlerimiz

METİLEN KLORİD


Cas No 75-09-2
EINECS No 200-838-9
Kimyasal Formülü CH2Cl2
Görünüm Şeffaf sıvı
Saflık(%) 99.9
Yoğunluk (Kg/Litre) 0,801
Parlama Noktası, °C 14
Kaynama Noktası, °C 114 - 117
Güvenlik Formu(Msds)

Metilen Klorid, su da az çözünüp, organik solventlerin çoğuyla karışım yapabilme yeteneğine sahiptir. Metilen klorid, ucucudur ve oda sıcaklığında toksik konsantreler oluşturur.

Metilen klorid, kauçuk, metal ve tekstil sanayilerinde kullanılmaktadır. Metilen klorid, kalıp yağı üretiminde inceltici olarak, şişe yıkamada temizleyici ajan olarak kullanılır .İlaç endüstrisinde ve aerosol uygulamalarında solvent buhar bastırmada görev almaktadır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
METİLEN KLORİD - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
metilen-klorid-metilen-klorit-metilenklorid-metilenklorit