Ürünlerimiz

MONO ETANOL AMİN (MEA)


Cas No 141-43-5
EINECS No 205-483-3
Kimyasal Formülü C2H7NO
Görünüm Renksiz
Saflık(%) 99.88
Yoğunluk (Kg/Litre) 1.113
Parlama Noktası, °C 85
Kaynama Noktası, °C 170
Güvenlik Formu(Msds)

Mono etanol amin, 2-Amino etanol, 2-Hidroksi etil amin, Olamin gibi isimlendirmeleri de mevcuttur. Mono etanol amin, MEA olarak kısaltması da kullanılmaktadır.

Mono etanol amin, zirai kimyasalların yapısında bulunur. Mono etanol amin, ilaç ürün formülasyonlarında yapıştırıcı olarak kullanılmaktadır. Mono etanol amin, anyonik emülsifiyerler için nötralize edici ajanlar olarak kullanılır. Mono etanol amin, detejanlarda, araba yıkama şampuanların yapısına katılır. Mono etanol amin, yüzey aktif madde ve korozyon önleyici olarak kullanılmaktadır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
MONO ETANOL AMİN (MEA) - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
mono-etanol-amin-monoetanolamin-mono-etanolamin-mea