Ürünlerimiz

N BUTANOL


Cas No 71-36-3
EINECS No 200-751-6
Kimyasal Formülü C4H10O
Görünüm Renksiz ve berrak
Saflık(%) 99.5
Yoğunluk (Kg/Litre) 0.81
Parlama Noktası, °C 35
Kaynama Noktası, °C 117.7
Güvenlik Formu(Msds)

N butanol, N butil alkol ve 1-butil alkol olarak adlandırılır.
 
N butanol, selülozik sistemlerde yardımcı solvent, çözücü ve yakıt olarak kullanılır. N butanol, yağlarda ya da vernikte çözücü olarak, boyalarda boya sökücü olarak kullanılmaktadır. N butanol kozmetik endüstrisinde parfüm yapımı ve deterjan imalatında kullanılır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
N BUTANOL - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
n-butanol-nbutanol-n-butil-alkol-n-butilalkol-1-butil-alkol-butirik-alkol-butirikalkol-propil-metanol-propilmetanol-butanol-primer-butil-alkol-izobutanol-iba-2metil-propil-alkol