Ürünlerimiz

N PROPANOL


Cas No 71-23-8
EINECS No 200-746-9 
Kimyasal Formülü C3H8O
Görünüm Şeffaf sıvı
Saflık(%) 99.9
Yoğunluk (Kg/Litre) 0.803
Parlama Noktası, °C 22
Kaynama Noktası, °C 97
Güvenlik Formu(Msds)

N propanol, üç karbonlu doymuş alifatik alkoldur. N propanol, 1-propanol olarak adlandırılır. N propanolun diğer bir adı da propil alkoldur. N propanol kimyası ve özellikleri bakımından etil alkole çok benzer yapıya sahiptir. N propanol renksiz, akışkan ve zehirlidir.

N propanol endüstride önemli bir organik madde, çözücü ve antifiriz olarak kullanılır. N propanol, asetonun elde edilmesinde kullanılır. N-propanol en çok çözücü ve kimyasal ara madde olarak kullanılır. 

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
N PROPANOL - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
n-propanol-1-propanol-propil-alkol