Ürünlerimiz

NONYLPHENOL 6EO


Cas No 127087-87-0
EINECS No 500-315-8
Kimyasal Formülü -
Görünüm Sarı sıvı
Saflık(%) 97
Yoğunluk (Kg/Litre) 1.0622
Parlama Noktası, °C Kapalı kap:197 Açık kap:260
Kaynama Noktası, °C >250
Güvenlik Formu(Msds)

NP 6-10 noniyonik sürfaktan ve temizleme ve yapışkan uygulamalarda kullanılan mükemmel bir emülgatördür.

NP 6-10 Çok iyi emülgatör, stabilizan, ıslatıcı, hidrotrop özellik, Her türlü deterjanda kullanılan, temizleme özelliği olan noniyonik yüzey aktif maddedir. NP-6 Temizleyiciler ve yağ gidericiler, Kuru temizleme, Yapıştırıcılar, Zirai İlaçlar gibi çeşitli alanlarda yoğun kullanımı olan yüzey aktif maddedir.


Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
NONYLPHENOL 6EO - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
np-6-10-np-nonil-fenol-nonilfenol-nonilfenol6-nonilfenol10-nonil-fenol-6-nonil-fenol10