Ürünlerimiz

PERKLORETİLEN


Cas No 127-18-4
EINECS No 204-825-9
Kimyasal Formülü C2Cl4
Görünüm Şeffaf Sıvı
Saflık(%) 99.9
Yoğunluk (Kg/Litre) 165.85
Parlama Noktası, °C Uygulanmaz
Kaynama Noktası, °C 121.4
Güvenlik Formu(Msds)

Perkloretilen, dikloretandan üretilmektedir. Perkloretilen, etanol, aseton, kloroform gibi çözücülerle tümüyle karışabilir ancak sudaki çözünürlüğü sınırlıdır.
 
Perkloretilen, kuru temizleme, halı temizleme gibi temizlik sektörlerinde kullanılır. Perkloretilen, otomotiv ve diğer metalle ilgili sektörlerde metal üzerindeki yağları almak amacıyla kullanılır. Perkloretilen, tiriz ve leke giderici gibi tüketici ürünlerinin içinde bileşen olarak yer alır. Ayrıca HCFC gibi soğutucuların üretiminde perkloretilen kullanılır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
PERKLORETİLEN - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
perkloretilen