Ürünlerimiz

PROPİLEN GLİKOL METİL ETER ASETAT (PMA)


Cas No 108-65-6
EINECS No 203-603-9
Kimyasal Formülü C6H12O3
Görünüm Renksiz sıvı
Saflık(%) 99.9
Yoğunluk (Kg/Litre) 0,959
Parlama Noktası, °C 43
Kaynama Noktası, °C 146
Güvenlik Formu(Msds)
 

Propilen glikol metil eter asetat, PMA şeklinde kısaltılmıştır. Propilen glikol metil eter asetat, akrilik, nitroselüloz ve poliüretan boya reçinesi gibi maddeler için mükemmel çözücülüğe sahiptir.
 
Propilen glikol metil eter asetat, selülozik sistemlerde yüzeyi düzenler. Çözücülüğü iyi olup, solvent uçma hızını dengeler. Kaynama noktası yüksek olduğundan kuruma geciktirici olarak da görev yapar. Poliüretan, selülozik sistemlerde yüzeyi düzenlemektedir. Propilen glikol metil eter asetat, solvent uçma hızını dengeler, kaynama noktası yüksek olduğundan kuruma geciktiricidir.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
PROPİLEN GLİKOL METİL ETER ASETAT (PMA) - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
propilen-glikol-metil-eter-asetat-propilenglikolmetileterasetat-propilenglikol-glikolmetil-metileter-eterasetat-propilen-glikol-pma-pma-