Ürünlerimiz

PROPİLEN GLİKOL METİL ETER (PM)


Cas No 107-98-2
EINECS No 203-539-1
Kimyasal Formülü C4H10O2
Görünüm Şeffaf Sıvı
Saflık(%) 99.9
Yoğunluk (Kg/Litre) 0.921
Parlama Noktası, °C 34
Kaynama Noktası, °C 119
Güvenlik Formu(Msds)

Propilen glikol metil eter, PM olarak kısa adlandırmasıyla kullanılır.Propilen glikol metil eter,  düşük toksit özelliği, yüzey dayanımı ve hızlı buharlaşma özelliği ile bazı temizleyici uygulamalarında da tercih edilir.

Propilen glikol metil eter, endüstri imalat sektöründe ara madde olarak,  flekso ve ipek yazmalar için baskı mürekkeplerinde taşıyıcı ajan olarak, tarım ilaçları ve hayvancılıkta solvent olarak kullanılmaktadır. Propilen glikol metil eter, solvent bazlı boyalarda, ev ve endüstriyel temizlik sanayisinde, baskı ve ambalaj sektörlerinde görev yapar.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
PROPİLEN GLİKOL METİL ETER (PM) - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
propilen-glikol-metil-eter-propilenglikolmetileter-propilen-glikol-glikol-metil-metil-eter-propilen-glikol-metil-eter-metileter-propilenglikol-glikolmetil-pm-metil-proksitol-metilproksitol