Ürünlerimiz

SELÜLOZİK TİNER


Cas No
-
EINECS No -
Kimyasal Formülü -
Görünüm Şeffaf sıvı
Saflık(%) 99
Yoğunluk (Kg/Litre) 0.870
Parlama Noktası, °C 4
Kaynama Noktası, °C 111
Güvenlik Formu(Msds)

Selülozik tiner, selülozik bazlı boya, astar ve verniklerin inceltilmesi için tasarlanan özel tinerdir. Selülozik tiner, kullanıldığı ürünleri inceltir,uygulama yüzeyi üzerine buğu tabakası bırakmaz ve ürünün iyi yayılmasını sağlar. Selülozik tiner, inceltmede kullanıldığı ürünlerde yağ bırakmaz ve bu nedenle gecikmesine yol açmaz.Selülozik tiner, selülozik boyalarının ve verniklerin tüm çeşitlerinin inceltilmesinde ve bu uygulamalarda kullanılan aletlerin temizlenmesinde görev alır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
SELÜLOZİK TİNER - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
selulozik-tiner-seluloziktiner