Ürünlerimiz

SİTREN MONOMER


Cas No 100-42-5
EINECS No 202-851-5
Kimyasal Formülü C8H8
Görünüm Şeffaf Sıvı
Saflık(%) 99.96
Yoğunluk (Kg/Litre) 0,906
Parlama Noktası, °C 32
Kaynama Noktası, °C 145
Güvenlik Formu(Msds)
 
Etilenbenzen, vinilbenzen ve fenileten olarak bilinen sitren monomer, kolaylıkla buharlaşan yağlı bir sıvıdır.

Sitren monomer, başlıca kullanım alanları Polistiren (PS) ve Genişleyebilir Polistiren(EPS), Akrilonitril bütadien sitren (ABS) Sitren bütadien kauçuk(SBR), Doymamış polyester reçine(UPR) Sitren akrilik emülsiyonlardır.
Sitren monomer, SBR, ABS ve SAN reçine ve kopolimer reçine imalatında kullanılır. Sitren  monomer, kuruyucu boya (Stiren-butadien latex, alkit) sektöründe kullanılmaktadır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
SİTREN MONOMER - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
sitren-monomer-sitrenmonomer-stiren-monomer-stirenmonomer-stren-monomer-strenmonomer