Ürünlerimiz

SLES N 70


Cas No 68585-34-2
EINECS No 500-223-8
Kimyasal Formülü CH3-(CH2) n-(O-CH2-CH2) p -OSO3Na
Görünüm Beyaz yada açık sarı jel
Saflık(%) 69.6
Yoğunluk (Kg/Litre) 1,05
Parlama Noktası, °C 89
Kaynama Noktası, °C 105
Güvenlik Formu(Msds)

Sles N 70, her türlü temizlik ürününde temizleme amaçlı, köpüğü yüksek, tuzla kıvamı artan anyonik yüzey aktif maddedir.
 
Sles N 70, Şampuanlarda, sıvı sabun, sıvı deterjan ve benzer temizlik ürünlerinde kullanılır. Sles N 70, Sıvı bulaşık ve makine deterjanları üretiminde, teknik temizlik malzemelerinde kullanılır. Sles N 70, Şampuan, sabun, duş jeli ve banyo köpüğü gibi kozmetik temizleme ürünlerinde yüzey gerilimini azaltma amacıyla kullanılır. Sles N 70, Tuzlarla kolayca inceltildiği ve iyi bir köpük oluşturma karakteri olduğu için bu işlem için tercih edilir.deterjan ve kozmetikte ana hammaddedir. Sles N 70 yüzey aktif anyonik bir maddedir. Sles N 70 deterjanda ve kozmetikte köpüren ve temizliği yapan hammaddedir.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
SLES N 70 - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
sles-n-70-sles-slesn70-sles-n70-sodyum-lauril-eter-sulfat-sodyum-lauril-eter-sulfat-sodyumlauriletersulfat-sodyum-lauril-sodyumlauril-eter-sulfat-etersulfat