Ürünlerimiz

SODYUM ASETAT


Cas No 127-09-3
EINECS No 204-823-8
Kimyasal Formülü C2H3NaO2
Görünüm Beyaz toz
Saflık(%) 99
Yoğunluk (Kg/Litre) 1,53
Parlama Noktası, °C >250
Kaynama Noktası, °C 881,4
Güvenlik Formu(Msds)

Sodyum asetat, asetik asitin sodyum tuzudur ve sodyum etonat olarak da bilinir.

Sodyum asetat, sabun endüstrisinde ve glukozun saflaştırılmasında, tekstil sektöründe elektrolizle kaplamada tampon olarak ve deri endüstrisinde tabaklama uygulamasında kullanılır. Sodyum asetat, boyalar, pigmentler, ilaçlar ve sinamik asit gibi organik bileşiklerin üretiminde bir ara maddedir ayrıca petrol üretiminde kullanılır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
SODYUM ASETAT - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
sodyum-asetat-sodyumasetat