Ürünlerimiz

SODYUM Bİ KARBONAT


Cas No 144-55-8
EINECS No 205-633-8
Kimyasal Formülü NaHCO3
Görünüm Beyaz katı kristaller
Saflık(%) 99.3
Yoğunluk (Kg/Litre) 2,2
Parlama Noktası, °C Yanmaz
Kaynama Noktası, °C Saptanamaz
Güvenlik Formu(Msds)

Sodyum bikarbonat, halk arasında kabartma tozu, ekmek sodası, pişirme sodası olarak da bilinir.Sodyum bikarbonat, anti-asit özelliği vardır. Suda iyi çözünen sodyum bi karbonat antiasit özelliğine sahiptir.

Sodyum bikarbonat, toz yangın söndürücülerin içeriğinde bulunmaktadır.Ayrıca sodyum bikarbonat, kağıt üretimi, diş macunuyapımı, su ve atık su arıtma, atık gaz desülfürizasyonu ve deri sanayinde kullanılmaktadır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
SODYUM Bİ KARBONAT - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
sodyum-sodyumbikarbonat-sodyum-bi-sodyum-bi-karbonat-soda-sodyum-bikarbonat