Ürünlerimiz

SODYUM Bİ SÜLFAT


Cas No 7681-38-1
EINECS No 231-665-7
Kimyasal Formülü NaHSO4
Görünüm Beyaz Katı
Saflık(%) 95.2
Yoğunluk (Kg/Litre) 2.742
Parlama Noktası, °C Yanıcı değildir
Kaynama Noktası, °C 315
Güvenlik Formu(Msds)

Sodyum bi sülfat, diğer adı sodyum hidrojen sülfat olan nötr bir tuzdur.  Sodyum bi sülfat, asit tuz karakterlidir. Suda iyi çözünür ve sulu çözeltileri elektriği iletir.
 
Sodyum bi sülfat, metal cilalama, temizlik ürünleri ve yüzme havuzları dahil olmak üzere etkin klorlama için suyun pH'nın düşürülmesinde kullanılır. AAFCO tarafından onaylanan sodyum bi sülfat, evcil hayvan yemleri dahil olmak üzere yem katkı maddesi olarak da kullanılır. Gıda sektöründe sodyum bi sülfat içecekler, gıda süslemeleri, soslar ve dolgu maddeleri dahil olmak üzere çok çeşitli gıda ürününde kullanılmaktadır. Mücevherat yapımında, sodyum bi sülfat ısıtmadan sonra oluşan oksidasyon katmanının temizlenmesi için kullanılan pek çok temizleyici solüsyonun temel içerik maddesidir. 

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
SODYUM Bİ SÜLFAT - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
sodyum-bi-sulfat-sodyumbisulfat-sodyum-bisulfat-sodyum-hidrojen-sulfat-sodyum-sulfat-bisulfat-hidrojen-sulfat