Ürünlerimiz

SODYUM GLUKONAT


Cas No 527-07-1
EINECS No 208-407-7
Kimyasal Formülü C6H11NaO7
Görünüm Beyaz kristal
Saflık(%) 99
Yoğunluk (Kg/Litre) 1.8
Parlama Noktası, °C Bilgi mevcut değil
Kaynama Noktası, °C Bilgi mevcut değil
Güvenlik Formu(Msds)

Sodyum glukonat, glukonik asitin sodyum tuzudur. Sodyum glukonat, sulu çözeltileri yüksek sıcaklıklarda bile oksidasyon ve redüksiyona karşı dirençlidir.

Sodyum glukonat, plastik sektöründe iyi bir plastikleştirici / su azaltıcı ve acılık durdurucu olarak oldukça verimlidir. Sodyum glukonat, temizlik sektöründe bulaşık yıkama deterjanları, evsel temizlik malzemeleri, endüstriyel temizlik malzemelerin içeriğinde bulunmaktadır. Sodyum glukonat, gıda sektöründe süt ürünleri, diet gıdaları, et ürünleri yapısına katılır. Ayrıca sodyum glukonat mürekkeplerin, boyaların, boyar maddelerin, kağıt yardımcıları ve tekstil yardımcılarının içeriğinde bulunmaktadır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
SODYUM GLUKONAT - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
sodyum-glukonat-sodyumglukonat