Ürünlerimiz

SODYUM TRİPOLİFOSFAT ( STPP )


Sodyum tripolifosfat, trifosforik asidin sodyum tuzudur.İnorganik bir tuzdur. Alkali fosfatlar, ayırma, dağıtma ve tamponlama kabiliyetiyle kombinasyon içerisinde deterjanlık aktivitesi sergiler. Sabun, deterjanlarda, Diş macununda temizleme kabiliyetlerini iyileştirmek için kullanılmaktadır.Sabun ve deterjanlarda ayrıca yapılandırıcı bir dolgu maddesidir. STPP 'nin suyun sertliğini giderici ve kiri çamaşırdan kopararak bünyesine bağlama özelliği vardır. STPP yaygın olarak düzenli ve kompakt çamaşır deterjanlarında ( toz,sıvı,jel ve tabletlerde),otomatik bulaşık yıkama deterjanlarında ( toz ,sıvı ,jel ve tabletlerde),tuvalet temizleyicilerinde ve yüzey temizleyicilerde kullanılmaktadır ve yüzey aktiflerin etkili bir şekilde işlemesine imkan veren su sertliğinin ayrılması , pH tamponlama ,kir emülsifikasyonu ve tortulaşmayı engelleme ,yağın hidrolizi ve kir partiküllerini çözme-dağıtma gibi fonksiyonları yerine getirir.STPP endüstriyel ve kurumsal temizleticilerde de kullanılmaktadır.

Cas No Açıklama yapılacak olan alan
EINECS No Açıklama yapılacak olan alan
Kimyasal Formülü Açıklama yapılacak olan alan
Görünüm Açıklama yapılacak olan alan
Saflık(%) Açıklama yapılacak olan alan
Yoğunluk (Kg/Litre) Açıklama yapılacak olan alan
Parlama Noktası, °C Açıklama yapılacak olan alan
Kaynama Noktası, °C Açıklama yapılacak olan alan
Asitik Değer(%) Açıklama yapılacak olan alan
Molekül Ağırlığı Açıklama yapılacak olan alan
Eşanlamlı Kelimeler Açıklama yapılacak olan alan
Ürün Çeşitleri Açıklama yapılacak olan alan
Güvenlik Formu(Msds)


 

 

 

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
SODYUM TRİPOLİFOSFAT ( STPP ) - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
sodyum-tripolifosfat-stpp-mikroteknik-kimyevi-hammadde-tedarigi-satisi-bursa-kimyasal