Ürünlerimiz

SOLVENT NAPHTHA/FIRIN TİNER SN


Cas No 64742-95-6
EINECS No 265-199-0
Kimyasal Formülü C6H6-C4H11
Görünüm Renksiz sıvı
Saflık(%) 94
Yoğunluk (Kg/Litre) 0.877
Parlama Noktası, °C 43
Kaynama Noktası, °C 155-181
Güvenlik Formu(Msds)

Solvent Nafta, aromatikçe zengin petrollerin damıtılmasında 150-195°C aralığında kaynayarak elde edilen bir karışım çözgen.

Aromatik solventler grubuna dahil olan Solvent Nafta yapıştırıcı, boya imalatı, böcek ilacı imalatı, endüstriyel temizlik sanayi, mastik ve macun imalatında kullanılır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
SOLVENT NAPHTHA/FIRIN TİNER SN - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
solvent-nafta-solventnafta-firin-tiner-sn-firintinersn-sn-firin-tiner-firintiner