Ürünlerimiz

SORBITOL N 70


Cas No  50-70-4 
EINECS No 200-061-5
Kimyasal Formülü C6H14O6
Görünüm Beyaz kristal toz
Saflık(%) 70
Yoğunluk (Kg/Litre) 1.49
Parlama Noktası, °C >100
Kaynama Noktası, °C 296
Güvenlik Formu(Msds)

Sorbitol N 70, deterjan sektöründe, oto bakım ürünlerinde lastik parlatıcısı yapımında gliserinle beraber veya ayrı olarak kullanılır.
 
Sorbitol N 70 Dietetik içecek ve yiyecekler, unlu mamüller, şekerlemeler, rendelenmiş hindistan cevizi, sakız gibi ürünlerde kullanılan doğal bir tatlandırıcı ve kıvam vericidir. Sorbitol N 70 Ürünlerdeki nemi bünyede tutabilme özelliği de oldukça önemlidir. Sakızlarda kullanıldığında diş çürümelerini engelleyebilmektedir.
 
Sorbitol N 70, gıda sektöründe tatlandırıcı ve nem tutucu gibi uygulama alanları bulan sorbitol N 70, eczacılık alanında eksipiyent görevi görmekte, ayrıca diş macunu, sakız, öksürük pastilleri, kozmetik ve tütün ürünleri formülasyonlarına katılmaktadır.  Polieterlerin üretilmesinde de kullanım alanı bulan sorbitol N 70 çözeltisi, endotermik çözünme entalpisine sahip olduğundan ağızda ferahlık hissi vermektedir. İnsülinden etkilenmeyen ve kan şekeri endeksini arttırmayan sorbitol N 70, diyabetliler için üretilen ürünlerin formulasyonlarında yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
SORBITOL N 70 - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
sorbitol-n-70-sorbitol-n-70