Ürünlerimiz

 

Toluene/Endüstriyel Tiner, Xylene/Fırın Tiner, White Spirit/Sentetik Tiner, Hexane/Fren Balata Solüsyonu, Solvent Naphta/Fırın Tiner SN, Solvesso 100/Fırın Tiner S 100, Solvesso 150/Fırın Tiner S 150, Isopar H bu grupta yer almaktadır.

Tiner, İngilizce thinner (inceltici) sözcüğünden gelmekte olup genellikle yağ bazlı boyaların inceltilmesinde kullanılan organik çözücüdür.

Tiner, boya uygulamaları dışında;temizlik, leke çıkarma veya boya sökme işlemlerinde de sıkça kullanılmaktadır.Selülozik tiner ve sentetik tiner olmak üzere iki çeşidi vardır.

Sentetik tiner, sentetik boya, astar ve verniklerin inceltilmesinde ve uygulama araçlarının temizlenmesinde kullanılır. Kokusuz türleri de mevcuttur.

Selülozik tiner, selülozik bazlı boya ve verniklerin inceltilmesi için selülozik tiner kullanılır. Tüm selülozik boyalar, selülozik astarlar, selülozik dolgular, selülozik parlak ve ipekmat verniklerin uygulamalarında kullanılmaktadır.

TİNERLER - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
tinerler-mikroteknik-kimyevi-hammadde-tedarigi-satisi-bursa-kimyasal