Ürünlerimiz

TİTAN DİOKSİT ANATAS


Beyaz pigment olarak kullanılır. Boyalar, kaplamalar ( sırlar ve emayeler dahil) plastikler kağıt , mürekkep , dokular , gıda ve kozmetikler gibi ürünlere beyazlık ve opaklık kazandırmak için bir pigment olarak kullanılır. Sentetik renklendiricidir. Gıdada meyve sularında ve toz içeceklerde , unlu mamüller ,süt ürünleri ciklet ve şekerlemeler , et-balık ürünleri ,konserve meyve-sebzeler ,tatlılar, soslar ve çorbalarda kullanılır.

Cas No 13463-67-7
EINECS No 236-675-5
Kimyasal Formülü TiO2
Görünüm BEYAZ KATI TOZ
Özgül Ağırlığı 3,90 g/cm³
Kaynama Noktası, °C ~ 3000 
Erime Noktası, °C 1560
Çözünebilirlik Tanımı Su, metanol, eter, n-oktanol, aseton içerisinde çözünmez
Güvenlik Formu(Msds)


Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
TİTAN DİOKSİT ANATAS - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
titan-dioksit-anatas-mikroteknik-kimyevi-hammadde-tedarigi-satisi-bursa-kimyasal