Ürünlerimiz

TRİ İZO BUTİL FOSFAT


Tribütil Fosfat, selüloz esterleri, vernikleri, plastik ve vinil reçineleri için kullanılan bir plastikleştiricidir. TBP ayrıca mürekkepler, sentetik reçineler, zamklar, yapışkanlar (kaplama kontrplak için) ve herbisit ve fungisit konsantrelerinde bir çözücü olarak kullanılabilir. Kağıt ve koruyucu kaplamalarda, TBP bir antiforma ajanı olarak kullanılabilir. Ayrıca vinil lateks emülsiyonlarında, kauçuk esaslı boyalarda, kazein, mürekkeplerde, çimento, protein veya reçine bazlı yapışkanlarda ve tekstil boyutlarında bir köpük giderici olarak kullanılır.Triizobütil fosfat, beton, tekstil yardımcı maddeleri, kağıt kaplama bileşikleri vb. Sıvılaştırmak için kullanılan çok güçlü bir çözücüdür. Tri izo bütil fosfat (TiBP) çok kuvvetli polar bir çözücüdür. Genellikle köpük yok edici ve köpük önleyici olarak işlev gören çeşitli sulu sistemlerde köpük giderici bir ajan olarak kullanılır. TiBP, sentetik reçinelerin ve doğal kauçuğun eritme işleminde de kullanılır. Hem ellulose esaslı plastiklerde hem de sentetik reçinelerde alev geciktirici bir plastikleştirici olarak kullanılır. TiBP, pigment macunları için bir yapıştırıcı madde olarak kullanılır. Sıcaklığın TiBP'nin viskozitesi üzerindeki sınırlı etkisinden dolayı, aynı zamanda uçaklar için hidrolik sıvı üretiminde önemli bir bileşen olarak görev yapmaktadır. Çok güçlü ıslatma maddesi olarak, TiBP tekstil endüstrisinde ve yapıştırıcılar alanında kullanılır.
Tri İzobutil Fosfatın Uygulama Alanları; Tekstil ve elyalar, Yapı endüstrisi, Beton katkıları, İnşaat malzemesi, Tutkallar ve yapıştırıcılar, Kataliz ve Kimyasallar,Köpük önleyici, İşleme Kimyasal sentez, Tekstil, Kağıt ve tahta, Tutkal ve yapıştırıcıların imalatı,

Cas No Açıklama yapılacak olan alan
EINECS No Açıklama yapılacak olan alan
Kimyasal Formülü Açıklama yapılacak olan alan
Görünüm Açıklama yapılacak olan alan
Saflık(%) Açıklama yapılacak olan alan
Yoğunluk (Kg/Litre) Açıklama yapılacak olan alan
Parlama Noktası, °C Açıklama yapılacak olan alan
Kaynama Noktası, °C Açıklama yapılacak olan alan
Asitik Değer(%) Açıklama yapılacak olan alan
Molekül Ağırlığı Açıklama yapılacak olan alan
Eşanlamlı Kelimeler Açıklama yapılacak olan alan
Ürün Çeşitleri Açıklama yapılacak olan alan
Güvenlik Formu(Msds)


 

 

 

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
TRİ İZO BUTİL FOSFAT - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
tri-izo-butil-fosfat-mikroteknik-kimyevi-hammadde-tedarigi-satisi-bursa-kimyasal