Ürünlerimiz

TRİKLORETİLEN


Cas No 79-01-6
EINECS No 201-167-4
Kimyasal Formülü C2HCl3
Görünüm Berrak sıvı
Saflık(%) 99.50
Yoğunluk (Kg/Litre) 1,465
Parlama Noktası, °C Yok
Kaynama Noktası, °C 87
Güvenlik Formu(Msds)
 


Trikloroetilen, organik halojen bileşiklerinden oluşan uçucu bir sıvıdır.

Trikloretilen, oda şartları altında yanıcı olmadığı için kuru temizleme işlemlerinde, metal malzemelerin yağını gidermede, pamuk ile yünden yağ ve mumların özütlenmesinde çözücü olarak kullanılmaktadır. Trikloretilen, ekstrasiyon proseslerinde bir endüstriyel solvent olarak, boya ve yapıştırıcılarda bir seyreltici olarak, boyalar ve verniklerin üretiminde bir kimyasal ara madde veya bir hammadde olarak görev alır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
TRİKLORETİLEN - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
trikloretilen