Ürünlerimiz

ÜRE


Cas No 57-13-6
EINECS No 200-315-5
Kimyasal Formülü CO(NH2)2
Görünüm Beyaz Granül Parça
Saflık(%) 100
Yoğunluk (Kg/Litre) 0,785
Parlama Noktası, °C Yanıcı değildir
Kaynama Noktası, °C Kaynamadan dekompoze olur
Güvenlik Formu(Msds)

Üre, pH dengesini ayarlamak için kullanılır.

Üre, Tekstil sanayinde boya çözünürlüğünü artırmak için, kozmetikte cilt kremleri için koruyucular üretmekte ve çeşitli amaçlarda kullanılmak üzere reçine üretiminde kullanılır. Ayrıca üre, detarjanlarda jelleştirici olarak, mobilya sektöründe üre-formaldehit reçinesi üretimi için kullanılmaktadır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
ÜRE - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
ure