Ürünlerimiz

VİNİL ASETAT MONOMER (VAM)


Cas No 108-05-4
EINECS No 203-545-5
Kimyasal Formülü C4H6O2
Görünüm Şeffaf sıvı
Saflık(%) 99.9
Yoğunluk (Kg/Litre) 0,9335
Parlama Noktası, °C -7,99
Kaynama Noktası, °C 73
Güvenlik Formu(Msds)
 
Vinil asetat monomer, endüstride önemli bir polimer olan polivinil asetatın öncüsüdür.
 
Vinil asetat, kırılmaz cam üretiminde ve benzin deposu imalatında kullanılmaktadır. Vinil asetat, tekstil sektöründe apre uygulamalarında kullanılmaktadır. Ayrıca vinil asetat, lateks boya, kağıt kaplamalar ve yapıştırıcılar için kullanılır.

Uyarı: Sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin izin alınmadan kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve belge(kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Sitemiz herhangi bir işlemde kaynak olarak gösterilemez.
VİNİL ASETAT MONOMER (VAM) - Mikro Teknik
Kimyevi hammadde alanında faaliyet gösteren Mikroteknik; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel alanda bir çok imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.
vinil-asetat-monomer-vinilasetatmonomer-vinilasetat-monomer-vinil-asetat-vam-vam-