Hakkımızda

Kimya sektöründe, tamamı yerli sermaye ile  kurulmuş firmamız; Tekstil, Otomotiv, Tarım, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Metal  & Alüminyum, Gıda sanayileri ve Endustriyel  alanda birçok  imalat yapan sektörler için sahip olduğu mümessillikler ve distribütörlükleri aracılığı ile ulusal ve uluslararası kimyevi hammadde tedariği, depolaması ve satışını gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

Düzgün bir ticari ahlak içerisinde çalışanların, tedarikçilerin ve hizmet ettiği sektörlerin taleplerini, beklentilerini uluslararası kalite standartlarında maximum düzeyde karşılayacak bir anlayışla ve duyarlılıkla sürdürülebilirliğini amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Değişimin her alanda kaçınılmaz olduğu çağımızda, sektörümüz için de bu gerçeğin farkında olup, kendini sürekli yenileyen, bilgi ve teknolojinin imkanlarından faydalanıp modern bir yapı içersinde sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olarak; Genç, dinamik ve çevreye duyarlı ekibimizide bu anlamda yurdun her bir yanında konuşlandırıp, firmamızın pazarda daha aktif olmasını sağlayacak ve işbirliği yaptığımız firmalarımızın da ticaretten öte gelişimlerine de katkı sağlayacak projelerimizde yanlarında olmayı amaçlıyoruz.

Modern ticaretin gerekli kıldığı normlara bağlı, milli ve insani değerlere sahip, çevreye duyarlı bir yapıyla özümsediği ticari anlayışı sayesinde  firmamız; bugün  dünya şirketlerinin sahip olduğu üst düzey ekibiyle birlikte  güvenlikli  teknolojik, dolum & depolama imkanlarına sahip, çağın gerektirdiği rekabet koşullarına uygun hareket edebilen  prensip sahibi öncü bir kuruluş olmuştur. 

Yaptığımız işin nedenli sorumluluk taşıdığını,işbirliği yaptığımız işletmelerin ihtiyaçlarını ithalat aşamasından sonraki süreçlerde  özellikle ürünün depolanmasından sonraki sevkiyat aşamasında da ,üst düzey güvenlik gözetilerek, zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi için firmamız, kendi lojistik imkanıyla minimum hata ile ürün teslimatı  yapmaya gayret göstermektedir. 

Firmamız, sahip olduğu bu donanımlarını uluslararası denetim ve kalite standartlarını belirleyen öncü kuruluşların bu kriterlere haiz firmalar için belgelendirdiği  ISO  9001-2008/ 10002-2004  sertifikalarıyla da tescillemiştir. Süregelen yenilikler için de  her türlü imkanlarını bu anlamda seferber ederek kalitesinden taviz vermeden devam ettirme  gayretindedir.